Počasí na moři (Weather at sea)

Nakladatelství IFP Publishing vydalo překlad knihy Weather at sea od autora Davida Houghtona (vydalo Wiley-Nautical). Český název je Počasí na moři - předpověď počasí snadno a rychle. Autor knihy je profesionální meteorolog (Královský meteorologický úřad) a dlouholetý jachtař, který mimo jiné pracoval jako poradce britského jachtařského týmu pro Americký pohár. Je také autorem učebnice RYA "Weather Forecast". Tato kniha je doporučena jako učební text pro kurzy RYA Day Skipper a Coastal Skipper/Yachtmaster. Kniha je určena širokému okruhu jachtařů na plachetnicích i motorových člunech, s lodí vlastní i půjčenou, kteří odpovědně plánují své cesty na moři a holdují potápění. Formát knihy je cca B5 (165x240mm), plnobarevná s mnoha fotografiemi a ilustracemi, vazba V4, cca 100 stran. Kniha vyšla v březnu 2010, doporučená prodejní cena 299,-Kč

K prodeji zde, za zvýhodněnou cenu 269,- Kč!

Objednávky prosím e-mailem, nebo telefonicky, kniha vám bude poslána doporučeně na dobírku, k ceně nutno připočíst 77,- Kč poštovné+balné, tedy celkem 346,- Kč. Možno také osobní vyzvednutí v Mníšku u Liberce za cenu 269,- Kč, či jinde a jinak, dle dohody.

Staňte se kapitánem

Kniha je určena jako studijní materiál pro přípravu na chorvatský průkaz "Voditelj brodice kategorija B" ať už v rámci kurzů jachtingu, nebo pro samostudium. Vzhledem k přehlednosti zpracování kniha poslouží kapitánům i jako příručka, kterou si mohou vzít s sebou na každou plavbu. 2.vydání- listopad 2011, doporučená prodejní cena 342,-Kč.

K prodeji zde, za cenu 342,- Kč

Objednávky prosím e-mailem, nebo telefonicky, kniha vám bude poslána doporučeně na dobírku, k ceně nutno připočíst 77,- Kč poštovné+balné, tedy celkem 419,- Kč. Možno také osobní vyzvednutí v Mníšku u Liberce za cenu 342,- Kč, či jinde a jinak, dle dohody.

Plachty

Vše o seřizování plachet a takeláže. Tento stručný a bohatě ilustrovaný manuál systematicky ukazuje, jak seřizovat takeláž a plachty. Autor Ivar Dedekam je dlouholetým jachtařem a instruktorem jachtingu, napluto cca 50.000 NM. Vyšlo v r.2004.

K prodeji zde, za cenu 408,- Kč!

Objednávky prosím e-mailem, nebo telefonicky, kniha vám bude poslána doporučeně na dobírku, k ceně nutno připočíst 77,- Kč poštovné+balné, tedy celkem 485,- Kč. Možno také osobní vyzvednutí v Mníšku u Liberce za cenu 408,- Kč, či jinde a jinak, dle dohody.

Jachting v bouřích-dočasně vyprodáno

JACHTING V BOUŘÍCH - techniky plavby a zkušenosti z bouří. Tato kniha byla přeložená z anglického originálu „Adlard Coles´ HEAVY WEATHER SAILING“ od Petera Bruce. V angličtině vyšla již v šesti vydáních. Nabízí na 165 stránkách nejucelenější rozbor techniky plavby v bouřlivém počasí a na dalších 135 stránkách příběhy posádek, které těžké bouře přežily, s rozborem jejich dobrých i špatných rozhodnutí. Peter Blake o knize řekl: „Tato kniha by měla být čtena znovu a znovu každým jachtařem nebo jachtařkou, kdykoliv chtějí plout přes oceán a nebo prostě jenom podél pobřeží. Nezáleží na tom, zda jako kapitán a nebo člen posádky.“ Vydáno v prosinci 2009.

K prodeji zde, za cenu 998,- Kč!

Objednávky prosím e-mailem, nebo telefonicky, kniha vám bude poslána doporučeně na dobírku, k ceně nutno připočíst 77,- Kč poštovné+balné, tedy celkem 1.075,- Kč. Možno také osobní vyzvednutí v Mníšku u Liberce za cenu 998,- Kč, či jinde a jinak, dle dohody.

Atlas 888 přístavů, zátok a kotvišť

Nepostradatelný jachtařský průvodce Chorvatsko-Slovinsko-Černá Hora. Nové, rozšířené a aktualizované vydání knihy 808 přístavů a zátok. Vyšlo v červnu 2010. Doporučená prodejní cena 998,- Kč

K prodeji zde, za zvýhodněnou cenu 978,- Kč!

Objednávky prosím e-mailem, nebo telefonicky, kniha vám bude poslána doporučeně na dobírku, k ceně nutno připočíst 77,- Kč poštovné+balné, tedy celkem 1.055,- Kč. Možno také osobní vyzvednutí v Mníšku u Liberce za cenu 978,- Kč, či jinde a jinak, dle dohody.

Za kormidlem nejen na Jadranu-dočasně vyprodáno

Kniha „Za kormidlem nejen na Jadranu“ je pro všechny, kterým učaroval neklidný mořský živel,
a kteří se vydávají pokoušet jej ať už v pobřežních vodách Jadranských nebo na světových oceánech.
S knihou získává čtenář nejen komplexního průvodce jachtingem, ale také knihu, která pobaví čtivým
textem a další generaci jachtařů zprostředkuje moudrosti a zkušenosti jednoho mořského vlka,
pro kterého se stalo moře osudovou láskou. Vyšlo v listopadu 2010. Doporučená prodejní cena 590,- Kč

K prodeji zde, za zvýhodněnou cenu 530,- Kč!

Objednávky prosím e-mailem, nebo telefonicky, kniha vám bude poslána doporučeně na dobírku, k ceně nutno připočíst 77,- Kč poštovné+balné, tedy celkem 607,- Kč. Možno také osobní vyzvednutí v Mníšku u Liberce za cenu 530,- Kč, či jinde a jinak, dle dohody.

 
 
TOPlist
Mapa stránek