Co vás to bude stát?

Jachta:
orientačně můžete počítat s celkovou cenou za týden na jachtě (tedy včetně všech poplatků=pronájem jachty, závěrečný úklid, transitlog, kapitán, lůžkoviny a ložní prádlo, plyn, turistická taxa, pohonné hmoty, veškeré přístavní a kotevní poplatky,...) v mimosezóně cca 15.000 kč, v sezóně pak cca 17.000 kč za osobu a týden. Cena závisí na výběru termínu (v sezóně je kupříkladu pronájem jachty dvojnásobně dražší oproti mimosezóně), výběru jachty (nová a velká bude dražší než starší a menší), nároku na komfort na palubě, výběru „parkování“ (kosmopolitní přístavy a mariny jsou dražší než zátoky s kotvišti), výběru volitelných doplňků (přívěsný motor k člunu, spinnaker, …) a u jiných společností i včasností objednání jachty.

Na těchto stránkách v podsekci Plavby 2024 naleznete konkrétní ceny k jednotlivým termínům. Slevy za včasné/předčasné objednání jachty nepěstuji, považuji je za marketinkový švindl. Veškeré přípusné slevy jsou v cenách již zakomponovány, výjimku tvoří „akce“ a případné slevy pro stálé „klienty“.

Potraviny, restaurace:
potraviny ve větších Chorvatských marketech odpovídají cenově i sortimentem přibližně Českým marketům..ikdyž v roce 2024 jsou zde potraviny již o něo málo dražší než v ČR. Restaurace silně podražily za poslední cca dva roky