"NOVINKY 2022 "

Vážení spoluplavební harcovníci, kamarádi, všeobecní příznivci i budoucí přátelé, se kterými se ještě neznám :-) 

Sezóna 2021 byla rekordní z hlediska počtu pronajatých jachet v Chorvatsku. Jinýmy slovy-bylo vyprodáno vše, co se udrží na hladině, a to až do konce října 2021. Sezóna 2022 bude s největší pravděpodobností velmi podobná, proto více než jindy zde nabádám k včasným rezervacím vašich plaveb.

Novinky pro sezónu 2022:

1) Platba za plavbu: Záloha je stanovena stejně jako v minulém roce na symbolických 1.000,- Kč/osobu při objednání. Doplatek potom dle dohody, nejpozději však v den vyplutí

2) All inclusive s kuchařem na palubě?: Kdo jednou zažije pohodlí spojené s nestaráním se o nákup a vaření na palubě, současně s luxusním jídlem od profesionálního kuchaře, už nebude chtít jinak! (Na dotaz při objednání plavby)

3) Počet osob na palubě:  Je v mimosezóně 2022 stanoven na max.6 (5+kapitán). Jde o pohodlí, bezpečnost a o absenci nutnosti plného vytížení kapacity jachty z finančního hlediska (jak tomu dříve bylo). Současně s tím je od nynějška příďová kajuta považována za "kapitánskou kajutu". Je to po 20 letech spaní v salonu nezbytnost pro přiměřený odpočinek a soukromí kapitána.

4) Technická výbava: "Mala Tonka" je vybavena novým autopilotem, novým wc s elektrickým splachováním, čerpadlem atp., proběhla generální kontrola motoru. Nový antifouling, kompletní prohlídka a příprava na sezónu 2022 je již samozřejmostí

Tak AHOJ na vodě!

David, aktualizováno 17.04.2022